Skip to main content

Навколишнє середовище

Компанія «Дексіон» докладає всіх зусиль для мінімізації свого впливу на навколишнє середовище.

Laubach Factory OutsideЗавдяки раціональному використанню ресурсів і постійному прагненню зменшити вплив на навколишнє середовище, наша компанія отримала акредитацію по системі ISO 14001. Ми віримо, що впровадження екологічно безпечних принципів роботи позитивним чином впливає на результат діяльності компанії і підвищує її рентабельність за рахунок зниження витрат, поліпшення взаємин з усіма зацікавленими сторонами і впровадження інновацій. 

Ми докладаємо зусиль до того, щоб наші співробітники знали, який вплив їх діяльність має на навколишнє середовище, і чекаємо від них відповідального підходу до захисту навколишнього середовища. Кожній людині необхідно вносити свій внесок у справу турботи про охорону навколишнього середовища, більш ефективне і економічне витрачання воду і сировини та оптимізацію використання інших природних ресурсів.

Laubach Factory Inside

Наше прагнення отримати акредитацію за міжнародним стандартом ISO14001 демонструє, що ми постійно працюємо над скороченням викидів вуглецю. Ця акредитація забезпечує чітку і ефективну систему контролю дотримання вимог і пошуку подальших шляхів покращення нашої роботи.

Наша основна продукція здебільшого виготовляється зі сталі, яка є одним з матеріалів, який можна легко обробляти, але у ході технологічного процесу утворюється певна кількість технологічних відходів. Ми гарантуємо, що подібні відходи повертаються на переробку, а всі інші продукти переробляються, в тих випадках, коли це можливо.

Політика в галузі охорони навколишнього середовища нашої компанії постійно розвивається у зв'язку з тим, що ми шукаємо нові і більш інноваційні та ефективні способи організації праці в гармонії з навколишнім середовищем.