Skip to main content

Якими б не були ваші потреби «Gonvarri Material Handling» допоможе розвитку вашого бізнесу завдяки створенню першокласної складської структури.

З моменту запуску більше п'ятдесяти років тому першою в світі регульованої системи зберігання, компанія «Дексіон» стала уособленням ефективного і доцільного зберігання різних видів товарів. Компанія «Дексіон» пропонує будь-яке складське обладнання, від простих якісних стелажів і ефективних офісних рішень до систем архівного зберігання; від обладнання для зберігання дрібних предметів до палетних стелажів і багаторівневих конструкцій.

Структура - Країни та люди

Маючи товарообіг близько 200 мільйонів євро, 1200 співробітників і сучасні виробничі потужності, стратегічно розташовані на ключових ринках Румунія, Фінляндія, Швеція, Чехія та Німеччина, «Gonvarri Material Handling» є лідером в сфері обладнання для складського зберігання.

Компанія активно працює з клієнтами на всіх ринках Європи і має велику мережу представництв по всьому світі, включаючи країни Африки, Далекого Сходу, Північної та Південної Америки