Skip to main content

Дексіон Експорт

Якість є основою корпоративної культури компанії, яка докладає всіх зусиль, щоб забезпечити високу якість продукції і послуг, прагнучи перевершити очікування клієнтів. 

Contact Ми прагнемо надати нашим клієнтам відмінне обслуговування, як в процесі продажу, так і під час експлуатації обладнання.

До нашої системи управління якістю, акредитованій згідно з ISO 9001, входять проектування, постачання і монтаж складського обладнання. Завдяки групам розробників, які чудово обізнані у національних і внутрішніх нормах проектування, наші клієнти можуть бути впевнені, що ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити високий рівень якості наших рішень.

Компанія «Дексіон» постійно прагне поліпшити свою діяльність, і проводить політику інвестування в нові технології і навчання співробітників. Наша концепція ведення бізнесу опублікована на веб-сайті, і ми будемо раді обговорити її з нашими клієнтами і постачальниками.

 
 
 
 
 
 
First Name*
 
 
Last Name*
 
 
Phone Number*
 
 
City*
 
 
Postcode
 
 
E-mail Address*
 
 
Company Name*
 
 
Industry
 
 
 
Choose a subject
 
 
How did you hear about us?
 
 
 
Enquiry*
 
 
 
By filling in this form, I agree to Privacy Policy, Cookie Policy and Data Subject Rights Policy. Your details are safe with us. We do not sell, let or allow third parties to contact you directly. 
 
 
 
I would like to sign up to receive the newsletter from Dexion.ua