Skip to main content

Ми розробляємо рішення які задовольняють будь-яким потребам наших клієнтів. Крім стандартних систем, ми пропонуємо системи, розроблені з урахуванням індивідуальних потреб клієнта. Для нас вихідною точкою розробки будь складської системи є вимоги наших клієнтів. 

Доставка і монтаж

Компанія «Дексіон» завжди доставить замовлене обладнання вчасно і у відмінному стані, незалежно від того, чи потрібен вам один стелаж або велика конструкція, вартістю кілька мільйонів фунтів.

Незалежно від того, чи потрібен вам один стелаж або велика конструкція, вартістю кілька мільйонів фунтів, компанія «Дексіон» завжди доставить замовлене обладнання вчасно і у відмінному стані. Ми гарантуємо, що завжди прагнемо задовольнити ваші вимоги у повному обсязі. 

Компанія «Дексіон» гарантує, що:

Rack Installation

  • Обладнання поставляється у обговорений термін;
  • Все обладнання надходить у відмінному стані;
  • Монтажем устаткування займаються підготовлені та досвідчені фахівці;
  • Монтаж виконується згідно графіку;
  • Технологія монтажу докладно описана і у разі необхідності узгоджена з клієнтом;
  • Після завершення монтажу готова конструкція передається клієнту разом з відповідною документацією.

Маючи багаторічний досвід лідерства в сфері поставок складського обладнання по всьому світу, компанія «Дексіон» створила мережу дочірніх компаній і дистриб'юторів. Наші дистриб'ютори можуть допомогти вам у замовленні та доставці нашої продукції, яку ми можемо відправити практично до будь-якої точку світу. 

Управління проектами

Завдяки великому досвіду управління проектами та монтажу різних систем, компанія «Дексіон» може надати будь-яке складське обладнання, від окремого стелажа до повністю готового рішення. У всіх випадках ми приділяємо увагу:

  • Виконанню всіх робіт згідно узгодженої методики, інструкцій та технічних характеристик;
  • Співпраці з іншими підрядниками, щоб надати клієнтові краще рішення;
  • Гнучкості та необхідності пристосовуватися до зміни вимог;
  • Наданню повної документації та сертифікації продукції згідно з місцевими нормами і правилами.

Безпека є невід'ємною частиною постачання та монтажу нашої продукції. Ми докладаємо всі зусилля, щоб забезпечити безпеку співробітників на всіх етапах здійснення проекту. Успішна реалізація наших проектів у різних країнах і регіонах підтверджує, що ми добре знайомі з вимогами і правилами, які регулюють монтаж нашого обладнання. Наші фахівці з управління проектами гарантують, що ми кожного разу вчасно доставимо і змонтуємо обладнання на самому високому рівні.

What our clients say

"Our warehouse function was previously outsourced and we have wanted to bring it in-house for some time. Working with Constructor Sweden we have gained a number of advantages including obtaining better control of our warehouse logistics. Other anticipated benefits are reduced costs and improved conditions for our staff.”
- Sarah Lundqvist, Project Manager, Octapharma

Certificates & Awards