Skip to main content

Для компанії «Дексіон» охорона праці є дуже важливим аспектом діяльності.

Здоров'я та безпека співробітників є основною умовою роботи для «Дексіон», тому ми можемо допомогти нашим клієнтам у питаннях охорони праці і захисту навколишнього середовища. Послуги у сфері охорони праці;

  • Health & safetyНавчання співробітників складу охороні праці та техніки безпеки;
  • Повна перевірка складського обладнання на відповідність нормам місцевого законодавства;
  • Допомога в оцінці та документуванні будь-яких факторів ризику;
  • Надання повної конструкційної документації та розрахунків;
  • Рекомендації по дотриманню місцевого законодавства про охорону праці та безпеки, що стосуються нашої продукції.

Наша прагнення забезпечити безпеку людей стосується не тільки допомоги у питаннях безпечної експлуатації та технічного обслуговування продукції. Ми може проводити курси по охороні праці для наших клієнтів, виконувати регулярні перевірки змонтованого обладнання, проводити консультації з питань дотримання юридичних вимог та забезпечення безпечного використання обладнання протягом всього терміну його експлуатації.

Всі підрозділи «Конструктор Груп» сертифіковані згідно з ISO 9001 і дотримується всіх вимог якості, охорони праці та навколишнього середовища, які пред'являють наші клієнти.

What our clients say

"We chose Dexion because we could quickly come to a good decision through the expertise of the relationship manager who visited us. The construction and further processing went smoothly so we are very pleased with it."
- Pim Bakker, Logistics Coordinator, Ausnutria Hyproca

Certificates & Awards