Skip to main content

Консультування - Рішення - Доставка - Обслуговування після продажу 

Клієнти з будь-якої країни можуть виграти від співпраці з компанією «Дексіон».

Для нас вихідною точкою розробки будь складської системи є вимоги наших клієнтів.

Ми розробляємо рішення які задовольняють будь-яким потребам наших клієнтів. Крім стандартних систем, ми пропонуємо системи, розроблені з урахуванням індивідуальних потреб клієнта.

Незалежно від ваших потреб у зберіганні, компанія «Дексіон» пропонує широкий спектр продукції, яка буде їм відповідати. Завдяки роботі з нашими клієнтами і повному розумінню їх вимог, ми можемо запропонувати різні системи оптимального використання простору, які одночасно враховують можливість доступу до продукції, систему комплектації і необхідні інвестиції. Завдяки спільній оцінці різних варіантів ми можемо забезпечити клієнтові отримання найбільшої вигоди від інвестицій.

Нашою метою завжди є розробка найбільш ефективного рішення, яке повністю відповідає потребам клієнта.

Консультування

Наша компанія не тільки надає загальні рекомендації та вказівки, ми надаємо практичну допомогу, завдяки докладному аналізу системи зберігання та вимог клієнта.

Вчи більше
Монтаж

Незалежно від того, чи потрібен вам один стелаж або велика конструкція, вартістю кілька мільйонів фунтів, компанія «Дексіон» завжди доставить замовлене обладнання вчасно і у відмінному стані.

Вчи більше
Охорона праці

Здоров'я та безпека співробітників є основною умовою роботи для «Дексіон», тому ми можемо допомогти нашим клієнтам у питаннях охорони праці і захисту навколишнього середовища.

Вчи більше
Технічне обслуговування

Ми продовжуємо співпрацю з нашими клієнтами і забезпечуємо їм постійної підтримку в питаннях експлуатації та обслуговування обладнання.

Вчи більше