Skip to main content

Компанія «Дексіон» була створена Деметріусом Коміно, 50-річним греком австралійського походження, який обрав Британію своїм домом. Коміно займався друкарською справою, був успішним підприємцем, але він намагався знайти шляхи підвищення ефективності свого підприємства.

Його цікавило питання: «Як побудувати стелажі для паперу і плівки, які важко перекинути, але при цьому можна розібрати і зібрати знову?» і куточок з пазами різних розмірів став на нього відповіддю.

Експериментуючи з різними матеріалами Коміно в 1947 році знайшов необхідне рішення. Куточок з пазами «Дексіон» (від давньогрецького слова «праворуч») був міцніше деревини при однаковій вазі і потребував набагато менше простору, ніж необхідно для дерев'яного кріплення подібної міцності.

Так була створена система регульованих складських полиць. Пізніше компанія «Дексіон» розробила систему вбудованих стелажів.

Компанія «Дексіон» є частиною «Gonvarri Material Handling».

Діяльність «Gonvarri Material Handling» у цей час базується на 5 ключових торговельних марках: Конструктор, Дексион, Сталтекник, Кредит и Кастен. Кожна торговельна марка створювалася і розвивалася протягом десятиліть, тому зараз вони є лідерами ринку у своїх сферах.