Skip to main content

Консультування

Ми розробляємо рішення які задовольняють будь-яким потребам наших клієнтів. Крім стандартних систем, ми пропонуємо системи, розроблені з урахуванням індивідуальних потреб клієнта. Для нас вихідною точкою розробки будь складської системи є вимоги наших клієнтів. 

Аналіз

Наша компанія не тільки надає загальні рекомендації та вказівки, ми надаємо практичну допомогу, завдяки докладному аналізу системи зберігання та вимог клієнта.

Наша компанія йде далі загальних рекомендацій і вказівок, ми надаємо практичну допомогу завдяки докладному аналізу системи зберігання та вимог клієнта. Ми можемо перекласти потреби нашого клієнта у детальні технічні характеристики необхідного складського обладнання і розробити схему оптимального розміщення обладнання всередині складу, яка відповідає приміщенню та вимогам до комплектації замовлень.

Analysis & Simulation tool

Рекомендації

Наші досвідчені і кваліфіковані продавці, інженери та менеджери проектів можуть надати цінну інформацію, яка допоможе вирішенню складських питань.

Незалежно від ваших вимог до складської системі, ми впевнені, що компанія «Дексіон» вже стикалася з подібним раніше. Завдяки багаторічному лідерства у сфері виробництва та розробки складського обладнання для різних галузей, наші кваліфіковані і досвідчені продавці, інженери та менеджери проектів можуть надати цінну інформацію, яка допоможе вирішенню будь-яких складських питань.

Спираючись на наш значний досвід, ми надаємо рекомендації, які стосуються не тільки вимог до системи зберігання, але і самого обладнання, а також пов'язаної з ним діяльності. Наші рекомендації можуть стосуватися таких областей;

  • Планування складу;
  • Підйомно-транспортне обладнання;
  • Маркування товарів для визначення місця їх розташування;
  • Потік товарів;
  • Методи комплектації замовлень;
  • Системи пожежогасіння.

Доступ до накопичених знань і досвіду є частиною пакета послуг, які надає компанія «Дексіон».

What our clients say

"We've achieved greater functionality and our operators are very pleased with the solution. It has facilitated the handling of the tools considerably, and it is now easier to locate the tools. This means we have ultimately been able to optimise conversion times in production, resulting in increased productivity and efficiency."
- Søren Jørgensen, Project Engineer, Meneta

Certificates & Awards