Компанія «Dexion» відкриває новий сайт у Східній Європі

  • Компанія «Dexion» відкриває новий сайт у Східній Європі

Компанія «Dexion» відкриває новий сайт у Східній Європі

Компанія «Dexion» відкрила новий сайт у Східній Європі для привернення уваги до широкого асортименту своїх послуг.

У рамках своєї політики просування у Східній Європі, компанія «Dexion» недавно відкрила нові сайти в Україні, Болгарії, Молдові, Сербії , Хорватії, Словенії, Боснії - Герцоговині і Чорногорії. Всі ці сайти на відповідних мовах. Ті, хто зацікавлений в широкому асортименті послуг компанії, легко можуть дізнатися більше, відвідавши місцевий веб-сайт і прочитавши інформацію рідною мовою.

Сайти компанії Dexion дадуть вам наочне уявлення про продукцію із погляду її структури, і рекомендованого практичного застосування.

"Тут, в компанії Dexion, ми активно налаштовані на підтримку своєї позиції на Східноєвропейському ринку. Через велику кількість запитів, які ми отримали, ми вирішили ще більше зміцнити свою позицію в цьому регіоні і надати нашим клієнтам більш легкий, безпосередній і індивідуалізований доступ до інформації про наш широкий спектр послуг з адміністрування складських комплексів.

Ми також розширюємо свою поточну мережу дистриб’юторів, залучаючи солідні і професійні компанії, що володіють достатнім рівнем знань про ринок місцевих послуг з логістики та складських комплексів у Східній Європі. В допомогу своїм дистриб'юторам і для привернення уваги до Компанії Dexion в регіоні, ми вирішили створити місцеві сайти компанії Dexion для всіх Східноєвропейських країн, з детальною інформацією про компанію, продукцію і послуги на відповідних мовах.

Ці сайти є цінною знахідкою для всіх, хто цікавиться спектром послуг з адміністрування складських комплексів, що надаються компанією Dexion.", - Заявив Флорін Ротару, менеджер з експорту компанії Dexion Storage Solutions.

Нові сайти призначені надати відвідувачам максимальну кількість легкодоступної інформації. Ми запрошуємо вас відвідати наші нові веб-сайти і будемо раді отримати ваші відгуки в рамках нашої політики постійного вдосконалення.

Про компанію

Dexion - це провідна компанія на європейському ринку у сфері надання різних послуг, від установки стелажів для піддонів до пропозицій по зберіганню. Компанія Dexion може запропонувати широкий спектр послуг з адміністрування складських комплексів виробництва її фабрик в Німеччині, Румунії, Фінляндії та Росії.

Компанія вирізняється поєднанням своєї високоякісної продукції з вищим рівнем послуг. 50-річний досвід компанії Dexion у сфері виробництва стелажів для піддонів і різних систем зберігання є доказом відданості  компанії політиці високої якості та постійних інновацій.